MUZES SE DIVAT A VSTUPNE SI NECH.

21. ledna 2010 v 23:32 | Hloupá husa:)
Existují city, které nelze vyslovit jinak než mlčením.

Mám nalakované nehty na černo a zítra jdu na pohřeb. Proč jezdím jedničkou plnou 90-ti letých důchodců, když moje babička skončila v 58? Není jim trapně? Asi jsem naivní pička neustále se dovolávající neexistující spravedlnosti, ale proč to tak je?

Viděli jste dneska Tadeáše? Jestli jste dneska neviděli Tadeáše, udělali jste hroznou chybu, protože Tadeáš byl dneska hrozně krásný. Martin Sušovský se prý ostříhal. Nechci to vidět.. Martin Sušovský se určitě ostříhal. Potřebuju to vidět. Linda říká 3 až 4 cm. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Šopka by měla jít do důchodu. Neslyší a myslí si, že slyší a pak odpovídá úplné sračky. Vendulu by měl někdo proliskat. Polčák balil EN a EN balila Polčáka. Prety kůl. Timea chodí s Kubou Rabatinem a skrývají to. Prety kůl.

Je divné, jaký sklidila úspěch má žlutá mikina, kterou jsem si ráno vzala ze zoufalství z toho, že nemám, co si obléct. Byla kdysi mamky a našla jsem ji ve věcech, co tu nechala.

Dnes jsem se zamilovala!!!!! Ano. Zase. Neřeknu vám, kdo to je, stejně to nevím ( jméno ) a popisovat moc neumím. He's awesome!:D Aaaaw....♥

Budu architektkou. Přišla jsem na to úplně. Nebo bytovou designerkou. To ještě není rozhodnuto. A koupím si buď úžasně drahou vanu nebo úžasně drahý sprchový kout s hlubokou vaničkou a rádiem a masážní hlavici na sprchu. SNAD :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama