JUST FORGET THE WORLD.

7. ledna 2010 v 18:21 | Hloupá husa:)
Evička Siudička Retušička řekla nejspíš všem svým 342 přátelům, že jsem násilně svedla jejího přítele (dále jako Mr.Raped Siuda) a všech 342 jejich přátel si na mě teďka ukazuje, smějí se mi a následně mě vraždí pohledy. Mr.Raped Siudu potkám vždy jen a pouze v přítomnosti některého z 342 přátel Evičky Siudičky Retušičky a tak Mr.Raped Siuda dělá, že mě nezná. Je to krásné. Nelakuju si kvůli toho nehty. A taky kvůli toho nejím. Protestuji hladovkou proti retušování fotek!:D Ve skutečnosti nejím proto, že není co. Tady doma máme akorát samé nezdravé sračky a já chci jíst zdravě. Taky mě vždycky ze všeho, co sním, začne hrozně moc bolet břicho. Protože jím jen to nezdravé.
***
Seděla jsem dneska před kabinetem od Michalíkové na zemi a se svou láskou Vendul čekala, až se Michalíková dostaví. Dostavil se akorát Safy a říkal mi, ať nebrečím a ptal se, jestli už mám zpátky mobil. Nechápu, jak ví, že jsem ho včera díky lordu Kvášovi na chvíli neměla. Asi se o mě bavinkují. No, Safy se krásně směje. Hrozně moc. Pak šel kolem taky můj kdysi 'partner', kterého jsem čtyřikrát podvedla se třema různýma klukama. Ti tři v jeden den, kdy jsem byla mimo. Pak jeden z nich (konkrétně Mr.Raped Siuda) cirka o týden později, to už jsem mimo nebyla. No. Fakt úžasné skóre. Chudák ( jako můj bývalý 'partner' ). Být na jeho místě, zabiju mě. Má krásnou prdel, faktžejo. Pak šla má láska Vendulinka pro čočky a volala mi, že potkala před školou již zmiňovaného lorda Kváše a že jí řekl 'Petrovská... Vyřiď Špačkové, že včera na něco zapomněla.' ( Dát ten mobil Danušce. )
***
Potřebuju potkat mamku, aby mi dala peníze na barvu na vlasy. Jdu na bloooond:) jo chci být jako Evička Siudička Retušička:D ne, to ne. Nechci být taková platinová, jako byla ona. Všichni si to teďka ztmavují a mě už se ta tmavá nelíbí. Jako jo, je to hezký, ale takový moc neosobní a tvrďácký a já jsem křehotinka:D a taky si potřebuju koupit ňáký ty sračky na vlasy, aby se mi netřepily konečky, protože si je teďka nejméně půl roku nechci stříhat. Pochop. Taky potřebuju peníze na spodní prádlo, protože mám trilióny ponožek, že se mi to ani do šuplíku nevleze, ale že by se tam taky někdy objevila ňáká bra or briefs? Věc naprosto neslýchaná a nevídaná. ( Jo, chodím naostro. ;)) )
***
Nechápu, proč musí mít celá naše 'rodina' FB. Teta, druhá teta a strýc - sice úděsné, ale snesu to. Tu jednu tetu mám dokonce ráda. Ale když si ho založí i moje babička, tak to už je na mě trochu silný kafe. Proč jako?!
***
Komár má blog. To se vážně celý svět zbláznil?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama