Do you want party when the funeral ends?

22. ledna 2010 v 23:05
Pohřeb byl dlouhý a smutný. Přijeli jsme o 2 minuty později do kostela. Byla tam dlouhá mše. Zmínili se o mě. Nakonec pustili nějaké dvě písničky, co si babička přála pustit a bylo to smutné. Ale to pohřby asi bývají. Moc jsem nebrečela. Skoro vůbec. Tak nějak to chápu tak, že je to pro ni lepší. Pak jsme jeli na hřbitov, kde byla hrozná zima. Já jsem měla jen svoje superzimní boty v podobě 'zimních' tenisek - prsty mi přimrzly k sobě. Pak jsem na rakev v zemi hodila růži s černou stužkou a šla jsem do auta. Pak jsme jeli ke Křivýmu psovi. Než mi donesli moji porci, skoro všichni už to měli snězené. Pak jsem dostala hroznou chuť na šlehačku, tak jsem si objednala vídeňskou kávu, abych mohla mít šlehačku. Šlehačka byla výborná, ale ta káva byla pěkně k zblití, protože už mi do ní nezbyl cukr, protože jsem ho nasypala na tu šlehačku. Asi ve čtyři jsme odcházeli, ale ňák se nám ztratil bratr. Deset minut jsme mu volali, hledali ho uvnitř, venku, na pánských záchodech, dámských záchodech a nakonec mamce volá její přítel, že je Honza u nich. Prostě tam sám přišel. Magorek.

Tať se mě ptal, jestli pojedu v létě na dovolenou s ním anebo s Jancem. Tak jsem mu řekla, že Janec už má 8 let přítelkyni a že to by asi nešlo a on mi řekl, že měl taky mamku 16 let a teď jí má někdo jiný a že do Jance musím bušit.

Linda mi dnesak po deváté ( hodině ) poslala MMS s ostříhaným Martinem ALE mi nejdou mmsky, takže nevím, jak vypadá ostříhaný Martin a fakt hodně to potřebuju vědět.

Achjo. Musím čekat 54 minut. Nebo se na to vysrat. Jdu si číst nějaký trapný časopis. Screw you guys.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama