Leden 2010

Do you want party when the funeral ends?

22. ledna 2010 v 23:05
Pohřeb byl dlouhý a smutný. Přijeli jsme o 2 minuty později do kostela. Byla tam dlouhá mše. Zmínili se o mě. Nakonec pustili nějaké dvě písničky, co si babička přála pustit a bylo to smutné. Ale to pohřby asi bývají. Moc jsem nebrečela. Skoro vůbec. Tak nějak to chápu tak, že je to pro ni lepší. Pak jsme jeli na hřbitov, kde byla hrozná zima. Já jsem měla jen svoje superzimní boty v podobě 'zimních' tenisek - prsty mi přimrzly k sobě. Pak jsem na rakev v zemi hodila růži s černou stužkou a šla jsem do auta. Pak jsme jeli ke Křivýmu psovi. Než mi donesli moji porci, skoro všichni už to měli snězené. Pak jsem dostala hroznou chuť na šlehačku, tak jsem si objednala vídeňskou kávu, abych mohla mít šlehačku. Šlehačka byla výborná, ale ta káva byla pěkně k zblití, protože už mi do ní nezbyl cukr, protože jsem ho nasypala na tu šlehačku. Asi ve čtyři jsme odcházeli, ale ňák se nám ztratil bratr. Deset minut jsme mu volali, hledali ho uvnitř, venku, na pánských záchodech, dámských záchodech a nakonec mamce volá její přítel, že je Honza u nich. Prostě tam sám přišel. Magorek.

Tať se mě ptal, jestli pojedu v létě na dovolenou s ním anebo s Jancem. Tak jsem mu řekla, že Janec už má 8 let přítelkyni a že to by asi nešlo a on mi řekl, že měl taky mamku 16 let a teď jí má někdo jiný a že do Jance musím bušit.

Linda mi dnesak po deváté ( hodině ) poslala MMS s ostříhaným Martinem ALE mi nejdou mmsky, takže nevím, jak vypadá ostříhaný Martin a fakt hodně to potřebuju vědět.

Achjo. Musím čekat 54 minut. Nebo se na to vysrat. Jdu si číst nějaký trapný časopis. Screw you guys.

MUZES SE DIVAT A VSTUPNE SI NECH.

21. ledna 2010 v 23:32 | Hloupá husa:)
Existují city, které nelze vyslovit jinak než mlčením.

Mám nalakované nehty na černo a zítra jdu na pohřeb. Proč jezdím jedničkou plnou 90-ti letých důchodců, když moje babička skončila v 58? Není jim trapně? Asi jsem naivní pička neustále se dovolávající neexistující spravedlnosti, ale proč to tak je?

Viděli jste dneska Tadeáše? Jestli jste dneska neviděli Tadeáše, udělali jste hroznou chybu, protože Tadeáš byl dneska hrozně krásný. Martin Sušovský se prý ostříhal. Nechci to vidět.. Martin Sušovský se určitě ostříhal. Potřebuju to vidět. Linda říká 3 až 4 cm. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Šopka by měla jít do důchodu. Neslyší a myslí si, že slyší a pak odpovídá úplné sračky. Vendulu by měl někdo proliskat. Polčák balil EN a EN balila Polčáka. Prety kůl. Timea chodí s Kubou Rabatinem a skrývají to. Prety kůl.

Je divné, jaký sklidila úspěch má žlutá mikina, kterou jsem si ráno vzala ze zoufalství z toho, že nemám, co si obléct. Byla kdysi mamky a našla jsem ji ve věcech, co tu nechala.

Dnes jsem se zamilovala!!!!! Ano. Zase. Neřeknu vám, kdo to je, stejně to nevím ( jméno ) a popisovat moc neumím. He's awesome!:D Aaaaw....♥

Budu architektkou. Přišla jsem na to úplně. Nebo bytovou designerkou. To ještě není rozhodnuto. A koupím si buď úžasně drahou vanu nebo úžasně drahý sprchový kout s hlubokou vaničkou a rádiem a masážní hlavici na sprchu. SNAD :D

Siut up!

18. ledna 2010 v 22:22 | Hloupá husa:)
Smrdí tady granule pro psa. Nebo pro kočku. Nevím, moc se v granulích nevyznám.
Zbožňuju, když si na mě někdo ukazuje a říká 'To je ona!'. Mám pak trilion chutí zařvat 'Jooo to jsem já. To já jsem znásilnila nevinného přítele vaší kamarádky, která si hrozně ráda na fotkách řeže nohy, chcete autogram, nebo hned fotku??'
Sedím si takhle na hale a čumím na velmi nezajímavý probíhající zápas a teď se podívám nalévo a začnu kroutit hlavou a smát se a ptát se 'are you kidding?'. Nevím, proč tam pořád leze! Nepotřebuju si pořád připomínat, že je nejkrásnější ze všech, že od 1.ledna začal pracovat na svém břiše a že mi řekl, že mi ho vždy ukáže. A pak se ještě usměje asi takhle moc hezky a mávne svou skvostnou ručkou na pozdrav asi proto, aby mi aktivoval bombu v mém rozpadajícím se srdci !!!!!!!!:D
Mimochodem! Lenka chce svléknout Tadeáše! Docela to nechápu, ale dala jsem jí jeho číslo:D
Moje sestra tady začla štěkat. Teďka v deset večer. Pohodka.
Zítra píšu z chemie test na ňáké sračky. Měla bych se to učit, ale když mi se hrozně hrozně nechce.
Nejlepší hráč utkání z F-M má tak... hezké tělo:D oni mají všichni hezká těla. Hmmhm.. Asi jsem vám ještě nikdy neříkala, že můj přítel bude hokejista, že?:D seriously;)
Nechápu, jak si to Wlaka představuje. Kdy se kurva konečně rozhoupe a přijde na ten hokeej? Bez něj je to o ničem, řekněte mu to!:D
Miluju větu ARE YOU KIDDING. Je nejlepší:D Miluju taky Barneyho a jeho 'It's gonna be LEGEN ... wait for it ... DARY!'. A taky miluju Mosbyho 'wau' protože přesně takový 'wau' říká jeden nejmenovaný, co má dneska narozeniny ( jistě nikdo neví o koho se jedná:D ).
Potřebovala bych spoustu věcí, tak moc, že se mi to ani nechce psát do konceptů, jak to vždycky dělám.

V pátek jdu na pohřeb.

A teď si jdu přečíst chemii a pár stran Aničky Kareninový.

It's gonna be LEGEN... wait for it... DARY.

17. ledna 2010 v 0:26 | Hloupá husa:)
Asi jdu taky sjíždět HIMYM jako moje sestra.
Vendula chce půjčit MOJE šaty na ples GPB. Ano, měla bych to pro ní udělat, ale ona by zas neměla dostávat lepší známku z angličtiny a stejnou známku z fyziky, to fakt ne! A taky Vendula je hrozně nespolehlivý člověk a ... třeba se rozhodne dát Danovi 'nejžhavější dárek' zrovna na plesu GPB a pak... Pak to bude docela nechutné. Je to, jako bych já měla na Silvestra na sobě její bundu. Chápem?
Piju tady Pfanner zelený čaj dvoulitrovou láhev za 45 korun. Vždycky to vypiju strašně rychle. Je to hrozné mrhání penězi a dobrými věcmi, ale když to je tak dobré !
Dnes jsem potkala nádherného hokejistu ( ach.. ta čelist!:D ). Je z Opavy. Love at first sight;) Může mu být tak jednadvacet. Určitě nám to výjde;):D Byl fakt krásný.
Máme doma ňáký čaj 'ďábelská síla' který do hodiny po požítí zněkolikanásobí chuť na sex. Zajímalo by mě, kdo to jako pije:D
Nesnáším nápis BUFFERING VIDEO.
Celé megavideo je na nic, proč to jako musí být omezené? Jsou hrozně omezení.
Chci tyvole do Alp.
Chci taky olympiádu už konečně! Asi nebudu chodit do školy, protože polovina zápasů začíná ve 12:00 (druhá v 16:30) a olympiáda je jednou za čtyři roky a dívat se na Plekance je mnohem důležitější, než dívat se na Šopkovou.
Chápete to aspoň trochu? Teď musím počkat 49 minut, abych se mohla zase dívat na himym. Hrozně mě to baví, no.
Trenér mužů měl dneska narozeniny a 'oslavil' to prohrou s Opavou 2:3. V den narozenin mého otce se muži stali mistry krajské ligy. Trochu rozdíl(eček).
Je 0:22 a musím čekat 58 minut, abych se zas mohla dívat. Nechce se mi čekat 58 minut, abych se zas mohla dívat, jdu spát.

TO GET HER TOGETHER.

14. ledna 2010 v 21:53 | ta s otřesem mozku.
Něco vám řeknu..
Nemůžu psát, protože u toho musím zvedat levou ruku a to pak hrozně bolí.
Dám vám radu do života - nikdy nesrážejte lidi na svahu, bolí to pak. Vendulinka se hrozně smála, když jsem srazila hyperpomalou ženskou a ohla jí hůlku.
Zkusím to, mám toho hodně na srdci.
Ženská na vleku ( zase jiná ) na mě řvala, zrovna, jak jsem jela docela pomalu 'jezděte pomalu, jsou tady děti'. Už nikdy nejedu na Zlatník, hrozně mě tam omezují.
Šopková je piča. To všichni víme, že. Jestli mi dá na vysvědčení za čtyři, normálně ji vyfackám.
Potřebuju napsat dementní vyprávění do angličtiny na téma 'u can get married when u'r 16'.
Potřebuju si do 28.února koupit tričko I♥SNOW.
Potřebuju, aby mě přestaly bolet všecky svaly co mám. Nejvíc teda rameno a krk ( bolí to z toho, jak jsem nesla lyže ) a pak taky levý bok ( ten z toho, jak jsem srazial tu ženskou ).
Mám ze všeho trojky. Achjo.
Možná bych mohla mít jedničku z IVT. Mám to mezi 1 a 2 a má to rozhodnout ta hypernudná pětistránková prezentace o myši, co jsem Pechové před chvíli poslala. Jsou to sračky, nakonec mi dá zatři.
Sušovský mi řekl, abych se vysrala na školu a šla se vyspat. Normálně Sušovského neposlouchám, ale teď udělám vyjímku.
Všecko mě bolí. Fakt hrozně moc.
Asi mám otřes mozku :D Asi začnu nosit helmu i na takové kopečky.
Proč si mě kurva nikdo nevšímá. Zajímalo by mě, jestli by si povšimli, kdybych tady umřela. Tak po třech dnech možná. aGrrr.
SCREW YOU GUYS.

Lover please do not fall to your knees.

13. ledna 2010 v 22:56 | Hloupá husa:)
Mám obavy ze zítřejšího dne. Podnikám s Petrovskou výlet do Andorry, problémeček je v tom, že ona organizaci nechává na mě a to není nejlepší nápad.
Ztratíme se, ale koho to sere :) Kváš nám donese kytici na pohřeb;):D

mummy's gone.

12. ledna 2010 v 21:36 | Hloupá husa:)
A BREČÍM TADY.
.
Keď sa jebe, tak všetko a poriadne...

A V ANDOŘE BY SE NIKDY NIC TAKOVÉHO NESTALO !!

Tatíneček dneska potkal Wlaku a Wlaka říkal, že bude v sobotu na hale :)) musím tam jít. Světlo mého života, víšne. Protože on je stejně nejlepší ze všech.

J. Proč ne. Jsem na kolenou. Nechce mě někdo srazit ještě na držku?
Život je největší boxer, znáš to.

And we bury heads in sand.

11. ledna 2010 v 22:52 | Hloupá husa:)
Polčák po dvou měsících opravil 2 třetiny slohovek a mou vyhlásil jako nejlepší. Ptal se 'A kdo to je ta Bára Janečková Wlaková Sušovská Špačková?'. Psali jsme ze ZSV. Celou dobu mě profesor Vamp schválně rozptyloval. Mám to celé špatně. Psali jsme z dějepisu. Nevěděla jsem, co to byly Boží míry. Zeptám se své drahé spolusedící a ta mi řekne 'No jako že máš fakt boží míry, ne?'. Zemánek si o mě musí myslet, že jsem naprosto nejpostiženější člověk na světě. On mě vždycky přistihne v dementních situacích. Už mě to nebaví. Ve výtvarce jsme šli na procházku pro ňáký papír někde ... nevím kde to bylo. Daleko prostě no. Je tam nuda, ve škole. And without him is how I disappear. Jedla jsem svou karamelovou Milečku a pozorovala Radima u bufetu... Je krásný, víte to?:D a má krásné černé kalhoty. Da čto ty! Gde ty živjoš? Ja živú pad móstom. Trudno zkazať. Kak ty dúmaješ? Aggrrr...How to say how I feel?

It means nothing, If I haven't got you. Hrozně se těším do Alp. Až se tam někde zabiju.
***
UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ. UBÍJEJÍCÍ.
***

Nelíbí se mi mé zážitkové odrazy objektivní reality.

10. ledna 2010 v 22:37 | Hloupá husa:)
Maybe tommorow.
Vyděrači vole. Vyděrači. Pořád nám zvoní telefon a když to zvednem, tak se nikdo neozývá. Taky mě prozvání prázdné číslo a dneska se nám 4krát během půl hodiny vyhodily pojistky, ačkoli jsme neměli zapojené skoro žádné spotřebiče a žádný jsme v ten moment vyhození nezapínali. A kolem baráku jsou podezřelé stopy. VYDĚRAČI VOLE !:D
Mám tady před sebou papíry s různými tématy ...
Vikongové, počátky Anglie, počátky Francie, počátky Německa, Kyjevská rus a pak tři listy psychických jevů do ZSV. Blé :-! Nakažlivost citů vole. Miluju vonné svíčky, milují je i druzí. Miluju Saforka, milují ho i druzí. Děs děs. Smíšenost citů vole. Mám radost, že Retušička 10 dní neuvidí Znásilněného, nemám radost, že já 10 dní neuvidím znásilněného:D To jsou složiťárny. Druhy citů. Vlastnosti citů. Proč nám jako Kamp neřekl NEOPAKOVATELNOST citů?
Taky bych chtěla dát 10tisíc za HF camp a pak si hned první den zlomit prkno nebo loket :))

KAM ZMIZÍME SPOLU MY DVA?

8. ledna 2010 v 22:12 | Hloupá husa:)
Tať s Ňiťasem pojedou ve čtvrtek 28. ledna na 280% na turnaj do Švédska a budou tam až do dalšího čtvrtku. Taky chci do Švédska. Jednou tam pojedu. Ale to je vedlejší. S mamkou nebydlím, takže tady budu sama se sestrooou. Přijďte na návštěvu a moc to nerozhlašujte, nebo mě tu přijde zabít Evička Siudička Retušička:D
Poslouchám tady pořád dokola Psychokunu a vzpomínám, jak jsem ji poslouchala z ipodu od jednoho muže. Ach♥
Dnes jsem utratila za svačinu 68 korun. Jsem abnormálně abnormální a měla bych se jít léčit, jinak asi velice brzo zkrachuji. Dva celozrnné loupáky, 3bit max, lipton green ice tea a 7up a to jsem ráno ještě měla housku a taťka mi dal malý pitíčko:D
KALAMITA. Jestli se zítra dostanu do města, budu slavit. Kvůli sněhu je zrušený zítřejší zápas. Nádherka.
22:28. Mám ráda Radimka, zapomněla jsem vám to říct. Zná odpověď na všecky Komárečkovy ultra těžké otázky pro děti od 8 do 9-ti let. A říkal 's hokejistama na mě nechoď, ty znám všechny' aaach♥ a má teďka hrozně hezké vlasy, doufám, že se nechystá jít se stříhat.


JUST FORGET THE WORLD.

7. ledna 2010 v 18:21 | Hloupá husa:)
Evička Siudička Retušička řekla nejspíš všem svým 342 přátelům, že jsem násilně svedla jejího přítele (dále jako Mr.Raped Siuda) a všech 342 jejich přátel si na mě teďka ukazuje, smějí se mi a následně mě vraždí pohledy. Mr.Raped Siudu potkám vždy jen a pouze v přítomnosti některého z 342 přátel Evičky Siudičky Retušičky a tak Mr.Raped Siuda dělá, že mě nezná. Je to krásné. Nelakuju si kvůli toho nehty. A taky kvůli toho nejím. Protestuji hladovkou proti retušování fotek!:D Ve skutečnosti nejím proto, že není co. Tady doma máme akorát samé nezdravé sračky a já chci jíst zdravě. Taky mě vždycky ze všeho, co sním, začne hrozně moc bolet břicho. Protože jím jen to nezdravé.
***
Seděla jsem dneska před kabinetem od Michalíkové na zemi a se svou láskou Vendul čekala, až se Michalíková dostaví. Dostavil se akorát Safy a říkal mi, ať nebrečím a ptal se, jestli už mám zpátky mobil. Nechápu, jak ví, že jsem ho včera díky lordu Kvášovi na chvíli neměla. Asi se o mě bavinkují. No, Safy se krásně směje. Hrozně moc. Pak šel kolem taky můj kdysi 'partner', kterého jsem čtyřikrát podvedla se třema různýma klukama. Ti tři v jeden den, kdy jsem byla mimo. Pak jeden z nich (konkrétně Mr.Raped Siuda) cirka o týden později, to už jsem mimo nebyla. No. Fakt úžasné skóre. Chudák ( jako můj bývalý 'partner' ). Být na jeho místě, zabiju mě. Má krásnou prdel, faktžejo. Pak šla má láska Vendulinka pro čočky a volala mi, že potkala před školou již zmiňovaného lorda Kváše a že jí řekl 'Petrovská... Vyřiď Špačkové, že včera na něco zapomněla.' ( Dát ten mobil Danušce. )
***
Potřebuju potkat mamku, aby mi dala peníze na barvu na vlasy. Jdu na bloooond:) jo chci být jako Evička Siudička Retušička:D ne, to ne. Nechci být taková platinová, jako byla ona. Všichni si to teďka ztmavují a mě už se ta tmavá nelíbí. Jako jo, je to hezký, ale takový moc neosobní a tvrďácký a já jsem křehotinka:D a taky si potřebuju koupit ňáký ty sračky na vlasy, aby se mi netřepily konečky, protože si je teďka nejméně půl roku nechci stříhat. Pochop. Taky potřebuju peníze na spodní prádlo, protože mám trilióny ponožek, že se mi to ani do šuplíku nevleze, ale že by se tam taky někdy objevila ňáká bra or briefs? Věc naprosto neslýchaná a nevídaná. ( Jo, chodím naostro. ;)) )
***
Nechápu, proč musí mít celá naše 'rodina' FB. Teta, druhá teta a strýc - sice úděsné, ale snesu to. Tu jednu tetu mám dokonce ráda. Ale když si ho založí i moje babička, tak to už je na mě trochu silný kafe. Proč jako?!
***
Komár má blog. To se vážně celý svět zbláznil?

NO SMOKING.

6. ledna 2010 v 16:41 | Hloupá husa:)
DSNS. Náš skvělý trochu zapomenutý spolek, založen někdy na začátku února minulého roku. Dívky s násilnickými sklony. Placku DSNS, co jsem tehdy vyrobila, mám teďka na tričku a budu ji všude nosit s sebou.
***
Autobus ráno jel o deset minut později - kvůli sněhové kalamitce - a tak jsem přišla pozdě do školy a asi v 8:04 mi psala Vendul 'bojíš se nebo má bus zpoždění?' už jsem byla ve škole a tak jsem jí neodepsala, že obojí. Po matice vylezu ze třídy a kolem prochází oběť mých násilnických sklonů, smutně se usměje a pak sklopí zrak a já mám chuť rozkopat všecko kolem a ze sluchátek, která mi půjčila sestra, mi začne hrát 'nemohlo to jen tak skončit, nemohlo to jen tak skončit asi ne. chci zařvat běžet letět pak tě obejmout a málokdo to chápe, že je někde něco nademnou.' a pak mám chuť rozkopat nejen všecko kolem, ale i všechny kolem. Urazit jim hlavy, nebo něco podobného. V zeměpise mi Kváš zabaví mobil i se sluchátkama od sestry a já ho pak prosím 'Pane profesore prosím, já je potřebuju, aspoň ty sluchátka, já je mám půjčené od sestry a ona mě zbije jak jí je nevrátím, ona je třikrát větší než já' a on 'To je dobře, jestli bude potřebovat pomoc, ať řekne.' Pak mi Vendulinka vyprávěla, že když měl Kváš kluky z 2.C na tělocvik, šli ven a řek' jim, aby naházeli tři hromady sněhu na jedno auto. Auto od Safyho:) Měli jsme docela fajn biolu. Měli jsme se dívat na druhy květenství a já se na to jedno tak zadívala a začala jsem V. říkat 'To je docela jako vaječníky, a tohle děloha, akorát nevím, co je tohle.' a ona 'To by mohly být vajíčka.' a já 'Jo, to bude ono, a celé je to mimoděložní těhotenství. Hodně mimoděložní.' Celou dobu nás poslouchal Zemánek. Pak jsem Vendulince začla vyprávět, že nechápu, jak může slečna 'retušované fotky' tak rychle odpustit nevěru a věřit oběti mých násilnických sklonů jeho povídačky, když si ještě včera večer do statusu psala, že 'už nikdy nikomu nevěří'. Dál jsem o tom tak hovořila a Zemánek mi do toho najednou skočil svým 'noo takže další úkol, už tady slyším nějakou telenovelu'. A pak mi Vendula začla tvrdit, že mám větší zkušenosti (co se sexu týče) než ona:D To Zemánek taky slyšel:D
***
Asi tady dneska ještě napíšu, hrozně mě to baví, když tu můžu psát všecko :D

I'll gave up dreaming for a while.

5. ledna 2010 v 21:25 | Hloupá husa:)
Nesnáším tu holku. Normálně ji nesnáším. Hraje si na zachránkyni světa a vymítačku ďábla nebo co? Co ji to kurva může asi tak přinést? Nic nic nic nic. Ječím tady 'aaaaaa' a nemůžu se vzpamatovat a volám si tady s člověkem, který kouše do polštáře a skoro vůbec nemluvíme jen vydáváme takové zvuky jako 'achjo' 'kurva to je v piči' 'nebuď na mě nasraný/nasraná'. A opět všecko posrala moje dementní katastrofa, kterou bych nejrači roztrhala, kdyby to tak šlo...
Proč se nikdy nikdy nepoučím? Proč dělám tak hrozně dementní věci? Proč proč proč. Proč ne.
A on je taky pěkná piča. Jak může být někdo tak dementní. Jo brečím. Jo brečím kvůli něho. Jo jsem v piči. Jo už nikdy nechci jít do školy a chci jít spát a už se nikdy neprobudit. Jo chci umřít.
A co mi zbylo???
DOBRÝ POCIT V DUŠI Z TOHO, ŽE JSEM LEPŠÍ NEŽ ONA:D joooo. Protože jsem udělala něco, co žádná předemnou neudělala. Cháchá. Sice ona se to nikdy nedozví, ale to vůbec nevadí.
Achich ách.
I've got to take it on the otherside. Už nemusím stresovat kvůli lyžáku.
Měli jsme dneska nejlepší fyziku na světě:) 'Báro co jsi jako dělala v noci, když tady teď spíš?' 'Jakou silou musíme Báru *****ovou přitlačit ke zdi?' 'Ano, klín je někdy i jednoduchý stroj.'
Těším se, až slečna YXYPSYLON CHCE SE MI ZVRACET odletí za španělem a mladý muž ZETIX odjede na HF camp.